0
Категории
-12%

LADDA Акумулятор, HR06 AA 1.2V, 2450mAh

Артикул: 505.046.92
(0 відгуків)
Акумулятор, HR06 AA 1.2V, 2450mAh Ikea LADDA , (50504692). Ви зменшите витрати та відходи, перейшовши на акумулятори, особливо якщо ви часто використовуєте традиційні лужні батареї. Крім того, ви завжди матимете справні батареї, коли вони вам знадобляться!
БрендIkea
495.9 грн. 563.9 грн.
Додати для порівняння
Відправка : Відправимо сьогодні
Варіанти доставки:
Кур'єр
~2 дн. ()
Самовивіз
~1 дн. (Безкоштовно)

Інформація про Ikea LADDA 50504692

Якщо ви часто використовуєте лужні батареї, ви можете заощадити гроші, зменшити відходи та знизити вплив на навколишнє середовище, перейшовши на батареї LADDA.

Акумулятори LADDA їх можна використовувати в різноманітних продуктах, а з точки зору сталого розвитку їх найкраще використовувати в високоенергетичних продуктах, таких як портативні колонки, іграшки, ліхтарики та фотоапарати.

Акумулятори можна використовувати багаторазово. Лужні батареї – це одноразові батареї, які слід викинути, коли вони розряджені.

Використовуючи акумуляторні батареї, ви завжди матимете батареї, готові до використання вдома, і вам рідко доведеться купувати нові.

Акумулятори LADDA 2450 мАг забезпечують приблизно на 30 відсотків більше часу роботи, ніж LADDA 1900 мАг.

Акумулятор готовий до використання.

Добре знати

Для заряджання акумуляторів використовуйте лише спеціальний зарядний пристрій.

Акумулятори LADDA можна заряджати, наприклад, зарядним пристроєм STENCOL або TJUGO.

Після повного заряджання вийміть акумулятори від зарядного пристрою.

Дотримуйтеся полярності плюс ( ) і мінус (-) і переконайтеся, що акумулятор правильно вставлено в зарядний пристрій або продукт.

Використовуйте лише акумулятори, призначені для цього продукту . Не змішуйте старі та нові батареї, різних марок або типів.

Батареї слід переробляти відповідно до місцевих правил утилізації відходів

Можливо знадобитися спеціальне поводження з відходами. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевих органів влади.

Напруга: 1,2 В.

Ємність акумулятора: 2450 мАг.

Матеріали та обслуговування

Матеріали
сталь, ПЕТ (поліетилентерефталат)

Безпека та відповідність

УВАГА! Тримайте батареї в недоступному для дітей та домашніх тварин місці. Проковтування батареї небезпечно для життя. У цьому випадку негайно зверніться до лікаря.УВАГА! Якщо батарею проковтнули або ви підозрюєте, що її проковтнули, негайно зверніться до лікаря! Проковтування батареї може призвести до серйозних травм або смерті.Не намагайтеся перезаряджати неперезаряджувані батареї.Не деформуйте, не пошкоджуйте, не розбирайте, не відкривайте та не замикайте батареї. Не піддавайте батарею впливу тепла, вогню чи будь-якої рідини.Якщо батарея протікає, не допускайте контакту рідини зі шкірою чи очима. У разі контакту з рідиною промийте великою кількістю води та зверніться до лікаря.Продукт має маркування CE.
Особливості
БрендIkea
Loading...

Зробили замовлення до 20:00? Доставимо завтра!
Замовлення, зроблені пізніше 20 години приймаються на наступні дні.

Терміновість доставки:
«Стандартна доставка» здійснюється наступного дня при замовленні до 20:00. Після 20:00 замовлення приймаються на наступні дні. Інформацію можна уточнити у продавців у магазинів.

Жодних черг і страху переплутати цифри! У будь-якому магазині ви можете сплатити кредит, оформлений як у наших магазинах, так і в будь-якому іншому магазині чи банку!*
  • Зареєструйтесь у зоні Сервіс.
  • Отримайте роздруковану форму «Реєстраційні дані шаблону платежу».
  • Вносите платежі за кредитами прямо на касі!
«Реєстраційні дані шаблону платежу» включають основні реквізити платежу, код вимоги та штрих-код, який зчитується касиром для проведення платежу.
Доступные скидки
  • Discount #3